Registrace affiliate partnera

Osobní informace (povinné)
Dodatečné informace (nepovinné)

Podmínky pro affiliate partnery programu AffiliatePrague.com

Provozovatelem AffiliatePrague.com je společnost IT NONSTOP, s.r.o., IČO: 03830551. Affiliate partnerem se stává registrovaný uživatel v affiliate programu společnosti IT NONSTOP, s.r.o., který souhlasí s uvedenými obchodními podmínkami.

 • Affiliate partnerem se může stát právnická osoba nebo živnostník v okamžiku schválení registrace do affiliate programu AffiliatePrague.com.
 • Registrace affiliate partnera je zcela ZDARMA.
 • Spolupráce mezi značkou AffiliatePrague.com (IT NONSTOP, s.r.o.) a affiliate partnerem se uzavírá na dobu neurčitou a může být kdykoliv jednou nebo druhou stranou ukončena bez jakékoliv sankce.
 • Každý registrovaný a schválený affiliate partner může provozovat pouze jeden affiliate účet v síti AffiliatePrague.com.

Výše provize

Provize v síti AffiliatePrague.com je vždy uvedena v detailu kampaně.

Forma reklamy

Seznam formátů poskytuje provozovatel AffiliatePrague.com v administraci pro affiliate partnery. Provozovatel doporučuje využívat před-definované reklamní podklady z důvodu respektovani brandu jednotlivých partnerských společností affiliate programu. Pokud partner chce využívat vlastni kreativu/formu reklamy, pak musí být vždy písemnou nebo e-mailovou formou schválena partnerskou společností a to prostřednictvím AffiliatePrague.com.

Je přísně zakázáno

 • Šířit odkazy jako SPAM.
 • Vkládat odkazy či bannery na webové stránky spojované se sexuální tématikou.
 • Vkládat odkazy či bannery na webové stránky se záměrem uvést zákazníka v omyl.

Provozovatel AffiliatePrague.com (IT NONSTOP, s.r.o.) si vyhrazuje právo kontrolovat obsah webových stránek a umístění odkazů na stránkách affiliate partnerů. V případě, že obsah webových stránek bude v rozporu s platnými zákony země ve které jsou webové stránky provozovány nebo s výše uvedenými pravidly, má provozovatel programu AffiliatePrague.com (IT NONSTOP, s.r.o.) nárok odstoupit od smlouvy a affiliate partnerovi tak zaniká nárok na vyplacení jeho provize. Affiliate partner je před odstoupením od smlouvy upozorněn a je mu dána šance na nápravu vzniklé situace.

Nakládání s provizemi

 • Provize lze vyplatit nejdříve 7 dní od uskutečnění úhrady rezervace.
 • Výplata bude uhrazena nejpozději do 7 dnů od schválení provize.
 • Provize se počítá z ceny rezervace bez DPH.
 • Z každé schválené rezervace přes partnerské odkazy.

Kdy se partnerovi provize nepočítá

 • Dokud není platba schválena podnikem (zaúčtována na bankovním kontě, nestornována).
 • Pokud uživatel/zákazník již dříve (až 90 dní před nákupem) prokliknul jiný partnerský (affiliate) odkaz. Provize se v tomto případě započítá partnerovi, jehož odkaz byl prokliknut jako poslední.
 • V případě zrušení affiliate účtu, zaniká affiliate partnerovi nárok na vyplacení provize z rezervací uskutečněných po zrušení affiliate účtu.
 • Pokud nemá zákazník ve svém prohlížeči povoleny cookies.

Přehled provizí

Přehled o aktuálním stavu uskutečněných prodejů, získá affiliate partner ve svém affiliate účtu v sekci Domů.

Vyplacení provize

Affiliate partner se může zažádat o vyplacené provize přes svůj profil v sekci Můj profil, po přihlášení do administrace affiliate programu. Vyplacení provize proběhne převodem na bankovní účet, nebo PayPal účet, který byl zadaný při registraci affiliate partnera do affiliate programu. Provize je vyplacena na základě vystavené faktury právnické osoby nebo živnostníka se splatností 7 dní.

Vyplacení provize probíhá již od 1 EUR.

Závěrečné ustanovení

V případě porušení podmínek affiliate programu, si Provozovatel vyhrazuje právo zrušit affiliate účet affiliate partnera a zablokovat tím výplatu provizí. Zůstatek účtu pak propadne provozovateli affiliate programu IT NONSTOP, s.r.o. Platnost těchto podmínek není časově omezena. Podmínky affiliate programu mohou být průběžně aktualizovány. Jejich platnost počíná dnem zveřejněním na webových stránkách.