Duplex Club Prague

DUPLEX je exkluzivní taneční klub na výjimečném místě s výhledem na Václavské náměstí v centru Prahy a nejen díky tomu je členem World's Finest Clubs. Duplex přitahuje známé zahraniční DJs, kteří hrají nejlepší taneční hudbu, především house, který je populární napříč generacemi. Klub se chlubí dvěma patry, kde v jednom naleznete restauraci s terasou, ze které je nádherný výhled na již zmíněné Václavské náměstí a v druhém patře naleznete DJs stage a taneční parket s luxusním VIP prostorem a třemi bary.

Pokud hledáte vhodný affiliate program díky kterému nabídnete svým návštěvníkům zajímavé místo v Praze, je pro vás Duplex Club Affiliate program právě tím pravým místem.

Nejdůležitější informace o affiliate programu

  • Klub světové úrovně v samotném centru Prahy
  • Nezapomenutelný výhled na Václavské náměstí a ještě dál
  • Nezapomenutelný odvoz limuzínou až do klubu
  • Provize 10% za dokončenou rezervaci VIP stolu
  • Výplaty už od 1 EUR
  • Platnost cookies 90 dní

Recenze

Naše kampaně

Darling Cabaret Prague

Legendární a světově proslulý gentlemen’s club, který navazuje na tradiční luxusní kabaretní zábavu 20. let 20. století. Klub je přímo v srdci Prahy na Václavském náměstí. Diskrétnost a kvalita jsou synonymy Darling Cabaretu.

Detail kampaně

Duplex Club Prague

Exkluzivní taneční klub na výjimečném místě s výhledem na Václavské náměstí v centru Prahy a nejen díky tomu je členem World's Finest Clubs. Duplex přitahuje známé zahraniční DJs, kteří hrají nejlepší taneční hudbu, především house.

Detail kampaně

One Club Prague

O1NE CLUB PRAGUE se nachází v centru samotné Prahy a řadí se mezi TOP kluby v České republice a Evropě. Díky svému originálnímu interiéru, designu a konceptu byl proto vybrán jako ideální kandidát pro uspořádání afterparty po celosvětové akci GUMBALL 3000.

Detail kampaně